Katalog pšenice ozimé 2023

V aktuálním katalogu odrůd pšenice ozimé naleznete informace, které Vám pomohou vybrat správnou odrůdu na základě Vašich potřeb a pěstebních podmínek. 

 

Pečlivě sestavený sortiment odrůd

Našim cílem je přinášet na trh odrůdy, které mají vysoký výnosový potenciál, ale zároveň nabízí vysoce stabilní výkon napříč ročníky. Při výběru odrůd se silně orientujeme na jejich odolnost, zejména vůči suchu, klíčovým chorobám (fuzariózy, braničnatky, padlí, rzi) a poléhání.

Osvědčené osinatky 

Velmi raná až raná osinatá odrůda ozimé pšenice SOFRU patří stále mezi nejvýkonnější pšenice na trhu. K tomu přináší pěstitelům výbornou odolnost suchu, poléhání a časnou sklizeň.

Středně rané SOLINDO CS je jednou z nejuniverzálnějších odrůd. Dosahuje výborných výsledků v celé řadě půdních a klimatických podmínek. Zároveň je nadstandardně odolné vůči chorobám, snáší pozdní setí a na výbornou zvládá kukuřici jako předplodinu.

Svěží vítr bez osin

V novince SOCADE CS najdou pěstitelé výnosově velmi stabilní pšenici. Má na vynikající úrovni odolnost vůči listovým chorobám, nepoléhá a velmi efektivně dokáže kompenzovat výnosotvorné prvky.

Odrůda s vysokou jakostí

Novinka IZALCO CS je charakteristická třemi zásadními vlastnostmi. IZALCO CS Je velmi rané a proto je mimořádně vhodné do teplých a suchých oblastí. Je mimořádně zdravé, a proto je doporučované pro velmi extenzivní způsoby pěstování, dokonce i pro bioprodukci. A třetí, velmi důležitou charakteristikou jsou excelentní parametry potravinářské jakosti, vysoký obsah proteinů, vysoké a stabilní pádové číslo a vysoká objemová hmotnost.

Neváhejte a stahujte náš katalog, kde se o našich odrůdách dozvíte více!

Neváhejte a stáhněte si katalog, kde se o našich odrůdách dozvíte více!